KONST / Litografier / Färglitografi 14855465
nr 1485 5465
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 466/1999, Restauranginteriör. Färglitografi, bildmått: 57x71 cm, yttermått inklusive ram: 83x95 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 18:15:00
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow